projekty

Liczymy się!

badanie   liczymy się   projekt  

Badanie sytuacji zawodowej oraz rodzinnej kobiet pracujących w medycznych specjalizacjach zabiegowych. Dołącz do akcji Liczymy się! i wypełnij krótką ankietę na stronie: www.liczymysie.org

Czy zastanawiałyście się kiedyś co kryje się za wyrażeniem „liczyć się”?
*Licz się ze słowami!
*Obyś się nie przeliczyła!
*Umiesz liczyć, licz na siebie!
Wiele razy słyszałyśmy te słowa w takim kontekście. A teraz zastanówmy się, ile razy ktoś powiedział:
*Dla nas się liczysz.
*Liczymy się z Twoim zdaniem.
*Możesz na nas liczyć.
Opowiedz nam o swoim miejscu pracy, sytuacji rodzinnej oraz wyzwaniach jakim na co dzień stawiasz czoła. Wszystko zajmie nie więcej niż 10 minut.
Dzięki Tobie zgromadzimy ważne dane, które wykorzystamy by poznać potrzeby Kobiet w chirurgii i swoimi działaniami adekwatnie na nie odpowiadać.
Ankieta skierowana jest do lekarek pracujących w specjalizacjach zabiegowych, pielęgniarek oraz położnych pracujących na bloku operacyjnym. Jeśli nie pracujesz w tych zawodach, nie wypełniaj ankiety, ale wesprzyj nas udostępniając tę stronę znajomym i koleżankom z branży.
Projekt wspiera Orange Polska.
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło