projekty

Bezpłatne wsparcie psychologiczne

Fundacja Kobiety w chirurgii powstała z myślą o Tobie. Jesteśmy tu by wspierać Cię w sposób, którego potrzebujesz.

Oferujemy bezpłatne wsparcie psychologiczne.

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące bezpłatnego wsparcia psychologicznego oferowanego przez naszą Fundację.

Wsparcie psychologiczne jest częścią projektu „Ostre cięcie przeciwko dyskryminacji” – tutaj dowiesz się więcej o projekcie.
.
Wsparcie kierowane jest do kobiet pracujących w specjalizacjach zabiegowych – lekarek, pielęgniarek oraz położnych. W ramach programu zapewniamy jedną bezpłatną konsultację. Jeżeli potrzebujesz większej ilości bezpłatnych konsultacji – koniecznie daj nam znać!
.
JAK UZYSKAĆ POMOC?

Wsparcia psychologicznego udziela pani Anna Adamiak – Tazbir, psycholożka i psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem.

Aby skontaktować się bezpośrednio z panią Anną:

  • Po prostu zadzwoń lub wyślij sms pod numer +48 883 572 839.
  • Możesz też wysłać maila na wsparciepsychologiczne@kobietywchirurgii.pl i umówić się na bezpłatną konsultację.
  • Zapewniamy pełną poufność – do maila ma dostęp wyłącznie Pani Anna.

Jeżeli chciałabyś skorzystać z pomocy odpłatnie lub wesprzeć finansowo nasz projekt zachęcamy do wpłaty darowizny lub dołączenia do grona Patronek Fundacji.

Anna Adamiak – Tazbir

Psychoterapeutka, psycholog, biolog.
Ukończyła 4,5 letni specjalistyczny kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Członek Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP.
Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin.
Udziela konsultacji oraz prowadzi psychoterapię dla osób w sytuacjach kryzysowych, uzależnionym, pomoc osobom chorym onkologicznie.
Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne i rozwoju osobistego.

 

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszu EDG i Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło