Projekty

Spółdzielnia wiedzy
projekt  

Projekt jest odpowiedzią na ogromne potrzeby szkoleniowe kobiet pracujących w specjalizacjach zabiegowych. Spółdzielnia wiedzy jest wirtualnym miejscem, w którym dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

 

Projekt @wsparcie
projekt  

Fundacja Kobiety w chirurgii powstała z myślą o Tobie. Jesteśmy tu by wspierać Cię w sposób, którego potrzebujesz.

Liczymy się!

Badanie sytuacji zawodowej oraz rodzinnej kobiet pracujących w medycznych specjalizacjach zabiegowych. Dołącz do akcji Liczymy się! i wypełnij krótką ankietę na stronie: www.liczymysie.org

Dbam o siebie
projekt  
Projekt ma na celu zapobieganie negatywnym skutkom pracy w specjalizacjach zabiegowych poprzez promowanie zdrowego trybu życia oraz zasad work-life balance. Zapraszamy na cykl ćwiczeń z trenerem personalnym oraz spotkań z dietetyczką.
Kurs laparoskopowy

Projektujemy innowacyjny kurs laparoskopowy dla kobiet tworzony metodą design thinking. W projekt zaangażowane są specjalistki od laparoskopii, lekarki, instrumentariuszki oraz studentki a także psycholożka, socjolożka oraz strategiczka.

System mentoringowy

Chcemy łączyć początkujące lekarki, pielęgniarki oraz położne z doświadczonymi osobami gotowymi aby wspierać, inspirować oraz dzielić się swoją wiedzą.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło