Szukam wsparcia

Fundacja Kobiety w chirurgii powstała z myślą o Tobie. Jesteśmy tu by wspierać Cię w sposób, którego potrzebujesz.

Oferujemy bezpłatne wsparcie prawne i psychologiczne.

Jeżeli:

  • chciałabyś porozmawiać z kimś zaufanym
  • potrzebujesz wsparcia finansowego
  • jesteś dyskryminowana lub mobbowana w miejscu pracy
  • jesteś przemęczona i sfrustrowana
  • czujesz, że nie rozwijasz się zawodowo
  • potrzebujesz innej pomocy

…skontaktuj się z nami. Otrzymasz wsparcie zespołu, w którego skład wchodzą m.in. z doświadczone psycholożki i prawniczki. Wyślij maila na wsparcie@kobietywchirurgii.pl a my zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc.

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące bezpłatnego wsparcia psychologicznego oferowanego przez naszą Fundację.

 

Wsparcie kierowane jest do kobiet pracujących w specjalizacjach zabiegowych – lekarek, pielęgniarek oraz położnych. W ramach programu zapewniamy jedną bezpłatną konsultację. Jeżeli potrzebujesz większej ilości bezpłatnych konsultacji – koniecznie daj nam znać!
JAK UZYSKAĆ POMOC?

Wsparcia psychologicznego udziela pani Aleksandra Jaworska-Witak, psycholożka i psychoterapeutka z ponad 18 letnim doświadczeniem. Aby skontaktować się bezpośrednio z panią Aleksandrą:

Jeżeli chciałabyś skorzystać z pomocy odpłatnie lub wesprzeć finansowo nasz projekt zachęcamy do wpłaty darowizny lub dołączenia do grona Patronek Fundacji.

Poznaj Panią Aleksandrę
Od 2003 roku prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. W swojej karierze zajmowała się m.in. pracą z osobami z zaburzeniami zachowania, osobowości, nastroju, z chorobami psychosomatycznymi, jak również w stanach paliatywnych, osobami doświadczającymi wykluczenia, nieradzącymi sobie z sytuacją żałoby, oraz z innymi problemami natury psychicznej. Opiekowała się również kobietami mającymi problemy z obszaru ciąży – chodzi o dyplomatyczne mówienie o wszystkich aspektach, niemożności, utraty, chęci usunięcia. Posiada doświadczenie prowadzenia psychoterapii kobiet i mężczyzn, którzy doświadczają mobbingu w pracy, w tym na oddziałach chirurgicznych. Świetnie zna i rozumie specyfikę zawodów medycznych, oraz pracy w służbie zdrowia. Między innymi w ostatnim czasie opiekowała się pacjentami i ich rodzinami, oraz personelem Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie. Ukończyła Studia Magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: pomoc psychologiczna dla osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzinom. A także podyplomowe 4-letnie szkolenie w psychoterapii grupowej i indywidualnej w nurcie psychodynamicznym. Prywatnie uwielbia wędrówki po bezdrożach.
Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszu EDG i Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło