Szukam wsparcia

Fundacja Kobiety w chirurgii powstała z myślą o Tobie. Jesteśmy tu by wspierać Cię w sposób, którego potrzebujesz.

Oferujemy bezpłatne wsparcie prawne i psychologiczne.

Jeżeli:

  • chciałabyś porozmawiać z kimś zaufanym
  • potrzebujesz wsparcia finansowego
  • jesteś dyskryminowana lub mobbowana w miejscu pracy
  • jesteś przemęczona i sfrustrowana
  • czujesz, że nie rozwijasz się zawodowo
  • potrzebujesz innej pomocy

…skontaktuj się z nami. Otrzymasz wsparcie zespołu, w którego skład wchodzą m.in. z doświadczone psycholożki i prawniczki. Wyślij maila na wsparcie@kobietywchirurgii.pl a my zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc.

Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące bezpłatnego wsparcia psychologicznego oferowanego przez naszą Fundację.

 

Wsparcie kierowane jest do kobiet pracujących w specjalizacjach zabiegowych – lekarek, pielęgniarek oraz położnych. W ramach programu zapewniamy jedną bezpłatną konsultację. Jeżeli potrzebujesz większej ilości bezpłatnych konsultacji – koniecznie daj nam znać!
JAK UZYSKAĆ POMOC?

Wsparcia psychologicznego udziela pani Anna Adamiak – Tazbir, psycholożka i psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem. Aby skontaktować się bezpośrednio z panią Anną:

Jeżeli chciałabyś skorzystać z pomocy odpłatnie lub wesprzeć finansowo nasz projekt zachęcamy do wpłaty darowizny lub dołączenia do grona Patronek Fundacji.

Poznaj Panią Annę

Psychoterapeutka, psycholożka, biolożka.

Ukończyła 4,5 letni specjalistyczny kurs psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Jest członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Prowadzi psychoterapię indywidualną, grupową, par i rodzin.
Udziela konsultacji oraz prowadzi psychoterapię dla osób w sytuacjach kryzysowych, uzależnionych, pomaga osobom chorym onkologicznie. Prowadzi warsztaty psychoedukacyjne i z rozwoju osobistego.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło