Jeżeli:
- chciałabyś porozmawiać z kimś zaufanym
- potrzebujesz wsparcia finansowego
- jesteś dyskryminowana lub mobbowana w miejscu pracy
- jesteś przemęczona i sfrustrowana
- czujesz, że nie rozwijasz się zawodowo
- potrzebujesz innej pomocy
…skontaktuj się z nami. Otrzymasz wsparcie zespołu, w którego skład wchodzą m.in. z doświadczone psycholożki i prawniczki. Wyślij maila na wsparcie@kobietywchirurgii.pl a my zrobimy co w naszej mocy aby Ci pomóc.
Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące bezpłatnego wsparcia psychologicznego oferowanego przez naszą Fundację.
Wsparcie kierowane jest do kobiet pracujących w specjalizacjach zabiegowych – lekarek, pielęgniarek oraz położnych. W ramach programu zapewniamy jedną bezpłatną konsultację. Jeżeli potrzebujesz większej ilości bezpłatnych konsultacji – koniecznie daj nam znać!
JAK UZYSKAĆ POMOC?
Wsparcia psychologicznego udziela pani Aleksandra Jaworska-Witak, psycholożka i psychoterapeutka z ponad 18 letnim doświadczeniem. Aby skontaktować się bezpośrednio z panią Aleksandrą:
Jeżeli chciałabyś skorzystać z pomocy odpłatnie lub wesprzeć finansowo nasz projekt zachęcamy do wpłaty darowizny lub dołączenia do grona Patronek Fundacji.
Od 2003 roku prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. W swojej karierze zajmowała się m.in. pracą z osobami z zaburzeniami zachowania, osobowości, nastroju, z chorobami psychosomatycznymi, jak również w stanach paliatywnych, osobami doświadczającymi wykluczenia, nieradzącymi sobie z sytuacją żałoby, oraz z innymi problemami natury psychicznej. Opiekowała się również kobietami mającymi problemy z obszaru ciąży – chodzi o dyplomatyczne mówienie o wszystkich aspektach, niemożności, utraty, chęci usunięcia. Posiada doświadczenie prowadzenia psychoterapii kobiet i mężczyzn, którzy doświadczają mobbingu w pracy, w tym na oddziałach chirurgicznych. Świetnie zna i rozumie specyfikę zawodów medycznych, oraz pracy w służbie zdrowia. Między innymi w ostatnim czasie opiekowała się pacjentami i ich rodzinami, oraz personelem Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie. Ukończyła Studia Magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: pomoc psychologiczna dla osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzinom. A także podyplomowe 4-letnie szkolenie w psychoterapii grupowej i indywidualnej w nurcie psychodynamicznym. Prywatnie uwielbia wędrówki po bezdrożach.
Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszu EDG i Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.