projekty

Konferencja „Kultura zarządzania w medycynie”

projekt   wydarzenia  

Konferencja „Kultura zarządzania w medycynie” organizowana jest w ramach projektu “Ostre cięcie przeciwko dyskryminacji w ochronie zdrowia”. Zależy nam na zwiększeniu wiedzy i lepszym rozumieniu zasad praw człowieka i równego traktowania przez osoby narażone na dyskryminację oraz stojące na straży tych zasad – decydentki/ów i pracodawczynie/ców.

Celem konferencji jest wzrost świadomości na temat równego traktowania, różnorodności w zespołach, przeciwdziałania dyskryminacji i przemocy w miejscu pracy. Do udziału w konferencji zaprosiłyśmy m.in. osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych, zespoły kierownicze organizacji pozarządowych oraz przedstawicieli pokrewnych organizacji zajmujących się problemem nierównego traktowania na medycznym rynku pracy w Polsce.

.

Kiedy: 17 czerwca 2023 w godz. 9:00 – 17:30
Gdzie: Gdańsk, Dwór Uphagena Arche Gdańsk, ul. Kieturakisa 1

Pobierz plan konferencji >>

.

Konferencja jest bezpłatna i odbędzie się w trybie hybrydowym – stacjonarnie oraz on-line.

Jeśli chcesz wziąć udział stacjonarnie – wypełnij poniższy formularz.
O rezerwacji miejsca poinformujemy Cię mailowo.

Zarejestruj się na konferencję stacjonarną >>

Streaming online będzie można obejrzeć na naszym kanale na youtubie oraz na Facebooku – zachęcamy do śledzenia wydarzenia.

.

“Dlaczego, jako medyczki i medycy, powinniśmy rozmawiać o różnorodności zespołów, o kreowaniu roli liderów i liderek oraz o zarządzaniu przez inkluzywność i wsparcie? Bo nasi pacjenci zasługują na to, żeby dostawać jak najlepszą opiekę i pomoc.

Dlaczego uważam, że te rzeczy się ze sobą łączą? Ponieważ to jak pracuje zespół, czy ludzie z którymi pracujemy są efektywni, mają chęć do szukania i wdrażania nowych rozwiązań bezpośrednio łączy się z efektem opieki nad chorymi. Dlatego chcemy mówić głośno o wsparciu psychologicznym medyczek i medyków, o potrzebie kształcenia umiejętności liderskich, o konieczności zmiany relacji i patrzeniu na zespoły medyczne jako całość. Zapraszamy do wspólnego szukania rozwiązań, posłuchania o dobrych praktykach wdrażanych w instytucjach w całej Polsce. Chcemy stworzyć pole do wymiany doświadczeń i poglądów. Spotkajmy się w Gdańsku 17.06.2023 – mówi Małgorzata Nowosad, prezeska Fundacji. 

.

Wydarzenie patronatem honorowym objęła prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz (www.gdansk.pl)

Partner konferencji:

 

Projekt finansowany przez Islandię, Lichtenstein i Norwegię z funduszu EDG i Funduszy Norweskich w ramach programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło