Zostań wolontariuszką

Kobiety w chirurgii są fundacją, która powstała aby zrzeszać wszystkie kobiety w medycynie zabiegowej. Niezależnie od tego czy jesteś studentką, lekarką, pielęgniarką, położną, ratowniczką czy przedstawicielką jakiegokolwiek innego zawodu medycznego – jesteś tu mile widziana.

A to tylko niewielki wycinek obszarów którymi obecnie zajmuje się nasza Fundacja! Wiemy, że najlepiej wychodzą rzeczy, które rodzą się z prawdziwej potrzeby i pasji. Jeżeli czujesz chęć zrobienia czegoś swojego, masz pomysł, chcesz wyjść z inicjatywą – zrób to. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o tym jak możemy zrealizować Twój pomysł.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, nauczyć się czegoś nowego lub wykorzystać swoją widzę i doświadczenie w dobrej sprawie – skontaktuj się z nami za pośrednictwem mediów społecznościowych lub mailowo: kontakt@kobietywchirurgii.pl

Nie zwlekaj, będzie nam bardzo miło Cię poznać.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło