aktualności

Michalina Drejza

24 marca 2021

Członkini Zarządu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Ukończyła studia Masters of Science z zakresu Badań nad Zdrowiem Seksualnym i Reprodukcyjnym na London School of Hygiene and Tropical Medicine. Pracowała jako konsultantka w Departamencie Zdrowia Reprodukcyjnego Kwatery Głównej Światowej Organizacji Zdrowia w Genewie. Obecnie rezydentka ginekologii i położnictwa w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu, dyrektorka ds. Badań i Rozwoju International Youth Alliance for Family Planning a także koordynatorka ds. Regionu Europejskiego w Gender Equity in Global Surgery initiative. Doświadczenie kliniczne nabywała m.in podczas staży w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, na Tajwanie i w Szwajcarii. Zawsze bliska była jej działalność w organizacjach pozarządowych. W latach studenckich działała jako Instruktorka Harcerskiej Szkoły Ratownictwa i w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Twórczyni pojektu POLKA18. Jej głównym zadaniem jest sieciowanie Fundacji z podobnymi inicjatywami na arenie międzynarodowej oraz skupienie się na badaniach naukowych poszukujących odpowiedzi na pytania dlaczego nierówność płciowa ma miejsce i co możemy zrobić, aby tę lukę wypełnić. W wolnym czasie, którego ma bardzo mało, uwielbia czytać książki na kanapie, hamaku lub plaży w jakimś pięknym miejscu.

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło