aktualności

Wspieraj nas bezpłatnie z FaniMani.pl

20 kwietnia 2022
ogłoszenie  

Nie korzystasz jeszcze z FaniMani.pl? Dzięki wtyczce do przeglądarki i aplikacji na telefon, kiedy robisz zakupy w internecie, możesz nas bezpłatnie wspierać❣️
Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji – Ty nic nie dopłacasz!
Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów – tych, w których normalnie kupujesz ubrania, elektronikę lub inne artykuły (listę sklepów znajdziesz tutaj ), a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów. Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem❣️
 
.

Jak nas wspierać?

 
1️⃣ Zarejestruj się w FaniMani.pl
 
Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł!
 
2️⃣ Na komputerze: Dodaj rozszerzenie „Przypominajka FaniMani” do przeglądarki
 
To proste i bezpieczne rozszerzenie, które automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani aby zainstalować Przypominajkę!
 
Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę – wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!
 
3️⃣ Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)
 
Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.
 
.
To dzięki Waszym darowiznom możemy prowadzić nasze działania – dziękujemy Wam bardzo za wsparcie!
Razem zmieniamy obraz polskiej medycyny ❤️
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło