aktualności

Wsparcie psychologiczne dla Kobiet w chirurgii

8 września 2021
projekt  

Poznajcie Panią Aleksandrę Jaworską-Witak, która udziela bezpłatnej pomocy psychologicznej podopiecznym naszej Fundacji. Jeżeli doświadczasz trudności prywatnie lub zawodowo, dotyka Cię mobbing, czujesz bezsilność, jesteś w kryzysie lub po prostu chciałabyś porozmawiać z kimś zaufanym to koniecznie obejrzyj zaproszenie pani Aleksandry do rozmowy i skontaktuj się z nami. Wszelkie szczegóły poniżej.

wsparcie
Kwalifikacje
Pani Aleksandra Jaworska- Witak jest psycholożką i psychoterapeutką z ponad 18 letnim doświadczeniem. Od 2003 roku prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. W swojej karierze zajmowała się m.in. pracą z osobami z zaburzeniami zachowania, osobowości, nastroju, z chorobami psychosomatycznymi, jak również w stanach paliatywnych, osobami doświadczającymi wykluczenia, nieradzącymi sobie z sytuacją żałoby, oraz z innymi problemami natury psychicznej. Opiekowała się również kobietami mającymi problemy z obszaru ciąży – chodzi o dyplomatyczne mówienie o wszystkich aspektach, niemożności, utraty, chęci usunięcia. Posiada doświadczenie prowadzenia psychoterapii kobiet i mężczyzn, którzy doświadczają mobbingu w pracy, w tym na oddziałach chirurgicznych. Świetnie zna i rozumie specyfikę zawodów medycznych, oraz pracy w służbie zdrowia. Między innymi w ostatnim czasie opiekowała się pacjentami i ich rodzinami, oraz personelem Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie. Ukończyła Studia Magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja: pomoc psychologiczna dla osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzinom. A także podyplomowe 4-letnie szkolenie w psychoterapii grupowej i indywidualnej w nurcie psychodynamicznym. Prywatnie uwielbia wędrówki po bezdrożach.
JAK UZYSKAĆ POMOC?
  • Wyślij mail na adres wsparcie@kobietywchirurgii.pl
  • Zadzwoń na Skype „Fundacja Kobiety w chirurgii”.
Jesteśmy dostępne dla Ciebie we wtorki i środy od 10 do 13 oraz czwartki 21-22.30.
Zaproszenie od Pani Aleksandry Jaworskiej-Witak:
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło