aktualności

Świętuj z nami Dzień Kobiet w Chirurgii! Przyślij swoje zdjęcie do kolażu

18 stycznia 2022
ogłoszenie   wydarzenia  

Z okazji 1. urodzin Fundacji ogłaszamy 22. stycznia DNIEM KOBIET W CHIRURGII!

Z tej okazji chciałybyśmy stworzyć wyjątkowy kolaż, który pokaże twarze wszystkich Kobiet w chirurgii! Co roku będziemy uzupełniać go o nowe zdjęcia. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i wzięcia udziału w tej akcji!

UWAGA! Jeżeli posiadasz skrzynkę mailową na gmailu, wystarczy, że wypełnisz ten formularz.

Jeżeli posiadasz skrzynkę w innej domenie, wyślij nam maila na kontakt@kobietywchirurgii.pl z:

  • Twoim zdjęciem z pracy lub uczelni
  • Imieniem i nazwiskiem
  • Oświadczeniami RODO:
  • Zostałam poinformowana o następującym obowiązku informacyjnym: „administratorem Pani danych jest Fundacja Kobiety w chirurgii zarejestrowana w Gdańsku ul. Za Murami 2-10, 80-823 KRS: 887047. Kontakt z administratorem możliwy pod adresem e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl. Przetwarzamy Pani dane osobowe w celu zebrania i wykorzystania zdjęć potrzebnych do utworzenia kolażu „Kobiety w chirurgii””
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Kobiety w chirurgii, ul. Za Murami 2-10 w Gdańsku w celu zebrania i wykorzystania zdjęć potrzebnych do utworzenia kolażu „Kobiety w chirurgii”
  • Wyrażam zgodę na używanie i rozpowszechnianie materiałów zawierających mój wizerunek, w celu umieszczenia go na stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz materiałach promocyjnych Fundacji Kobiety w chirurgii.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli prześlesz dalej tę informację.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebook’u, gdzie 22. stycznia o godzinie 17:00 odbędzie się Urodzinowy Live oraz na Instagrama, gdzie możecie wziąć udział w specjalnym konkursie 🙂

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet w Chirurgii!

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło