aktualności

Spotkanie wolontariuszek Fundacji za nami!

10 grudnia 2021
wydarzenia  

Za nami niezwykłe spotkanie. Prawie 20 kobiet z całej Polski (i nie tylko! :)) zdecydowało się zaangażować w działania naszej organizacji. Podczas warsztatów planowałyśmy projekty z głównych obszarów działalności Fundacji. Dysktowałyśmy m.in. na temat szkoleń zawodowych, działań antydyskryminacyjnych, systemu mentoringowego i stażowego oraz social mediów Fundacji. Mamy nadzieję, że dla Was był to równie niesamowity czas co dla nas. Poznałyśmy mnóstwo wspaniałych kobiet!

Przed nami spotkanie Zarządu, na którym zaplanujemy przyszłoroczne działania. Od stycznia pełną parą ruszamy z nowymi projektami.

Serdecznie dziękujemy prowadzącym warsztaty, które podzieliły się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem -Annie Mazurczak, Agnieszce Ogrodzkiej, Ewie Prędce, Ewie (Toli) Żelechowskiej oraz wspaniałemu Międzynarodowemu Insytutowi Społeczeństwa Obywatelskiego MISO za wsparcie Fundacji i udostępnienie nam swojej siedziby na spotkanie.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć ze spotkania. Przed nami ogrom działań na rzecz wszystkich kobiet w chirurgii i całej ochrony zdrowia. Wspaniale, że jesteście z nami ❤️

Nie brałaś udziału w spotkaniu a chciałabyś do nas dołączyć? Serdecznie zapraszamy! Wystarczy wysłać krótkiego maila na kontakt@kobietywchirurgii.pl lub wiadomość na social media Fundacji.

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło