aktualności

Agata Gontarek

7 maja 2021

Z zawodu magister położnictwa, sercem i pracą związana z instrumentacją. Na co dzień pracuje na Bloku Operacyjnym Ginekologiczno-Położniczym w dwóch warszawskich szpitalach. Dba o przygotowanie sali do każdej operacji, odpowiada za użyte przy operacji narzędzia i materiały. Od 2015r. współpracuje z Fundacją Kwiat Kobiecości, w której prowadzi spotkania edukacyjne dla kobiet w różnym wieku.

Najważniejszą rzeczą w życiu zawodowym jest dla niej: poczucie spełnienia, dobrze wykonanej misji po każdym dniu pracy, podnoszenie kwalifikacji, atmosfera wśród współpracowników oraz uznanie ze strony przełożonych.
„Zdecydowałam się wspierać Fundację, ponieważ wszelkie działania na rzecz kobiet są bardzo bliskie mojemu sercu. Dodatkowo jestem przekonana, podobnie jak pozostałe Kobiety w Chirurgii, że wszyscy tworzymy Zespół Operacyjny i tylko drogą współpracy osiągniemy najlepsze efekty, świadcząc profesjonalne usługi zdrowotne oraz uzyskując spełnienie zawodowe. Dodatkowo sądzę, że głos położnej instrumentariuszki może okazać się pomocny w pracy Fundacji.
Od lat moim autorytetem są cisi bohaterowie dnia codziennego. Osoby, które pomimo różnych przeciwności pną się w górę, przekraczając swoje kolejne granice. Inspirują mnie osoby, którym chce się przełamać rutynę. Ponadto podziwiam kobiety, które łącząc pracę zawodową z życiem rodzinnym, pozostają życzliwymi i otwartymi dla innych.”
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło