aktualności

Podziękowania

25 stycznia 2022
ogłoszenie   wydarzenia  
Urodziny fundacji już za nami, ale chciałybyśmy poświęcić jeszcze chwilę na podsumowanie tego wyjątkowego dla nas roku. Dziś chcemy serdecznie podziękować dziesiątkom osób, które pomogły nam przy prowadzonych projektach oraz służyły wsparciem i wiedzą. Podczas tego roku poznałyśmy i współpracowałyśmy z wieloma wspaniałymi ludźmi, o których dziś Wam opowiemy. Dziękujemy za Wasz profesjonalizm i okazane wsparcie.
Dziękujemy Agnieszce Gan-Skrzydlewskiej za prowadzenie księgowości i rady związane z działalnością fundacji.
Dziękujemy Agnieszce Ogrockiej, która zaplanowała merytorycznie i opracowała wyniki badania „Liczymy się”.
Dziękujemy Agnieszce Orzechowskiej prawniczce, która wspiera nasze działania i sprawdza pod kątem prawnym nasze przedsięwzięcia.
Dziękujemy pani psycholog Aleksandrze Jaworskiej-Witak, która prowadzi dla fundacji projekt wsparcia psychologicznego. Wszystkie osoby, które mierzą się z problemami w pracy, bądź zastanawiają się nad porozmawianiem ze specjalistką, zachęcamy do tego przez mail wsparcie@kobietywchirurgii.pl
Dziękujemy Ani Kwiatkowskiej, chirurżce która dzieli się swoją wiedzą z innymi osobami, aktywnie uczestniczy w działaniach fundacji oraz jest wsparciem dla całego naszego zespołu.
Dziękujemy Annie Mazurczak, prawniczce zajmującej się tematami dyskryminacji za przeprowadzenie warsztatów, oraz webinarów związanych z tematem dyskryminacji i molestowania w miejscu pracy.
Dziękujemy pani Elżbiecie Niezgódce, prawniczce, specjalistce ds.prawa pracy, założycielce organizacji „Woman Labour Matters”, za prowadzenia webinarów i wsparcie merytoryczne dla beneficjentek fundacji.
Dziękujemy Ewie Prędce i Zuzannie Zielińskiej za wsparcie przy projektowaniu programu mentoringowego i wsparciu przy warsztatach dla wolontariuszek.
Dziękujemy Ewie Żelechowskiej za wsparcie merytoryczne przy prowadzeniu mediów społecznościowych, oraz dzielenie się wiedzą na temat pozyskiwania sprzymierzeńców fundacji.
Dziękujemy Iwonie Zielińskiej, dziennikarce za chęć mówienia o działaniach fundacji i wsparcie w działaniach medialnych.
Dziękujemy Mariannie Wybieralskiej, graficzce, za piękną stronę internetową, na którą zapraszamy www.kobietywchirurgii.pl oraz wszelkie inne działania graficzne przy projektach realizowanych przez fundację.
Dziękujemy Marcie Malec, dietetyczce, za wspaniałe webinary, oraz przygotowanie materiałów dotyczących żywienia w pracy zmianowej.
Dziękujemy Michałowi Sepiole, który zaprogramował dla nas stronę internetową Fundacji oraz resztę projektów, które aktywnie prowadzimy.
Dziękujemy Michałowi Wróblewskiemu, trenerowi personalnemu „Your personal sparrow”, który przeprowadził serię treningów live dla Fundacji. Dzięki jego zaangażowaniu i energii mogłyśmy lepiej zająć się w tym roku naszą postawą i zdrowiem fizycznym.
Dziękujemy Sarze Ferreira, polonistce i blogerce, za przeprowadzenie webinaru o feminatywach, który wzbudził ogromne zainteresowanie www.missferreira.pl
Dziękujemy Tomaszowi Utrackiemu-Janecie, programiście, który współpracuje z fundacją przy tworzeniu aplikacji Approved.
Dziękujemy Wojciechowi Mieczkowskiemu, notariuszowi, który pomógł nam we wszystkich kwestiach formalnych związanych z rejestracją fundacji.
Dziękujemy Marysi Żarneckiej i Agnieszce Pełce-Szajowskiej, które dzieliły się swoją wiedzą na temat kreatywnego tworzenia projektów.
Dziękujemy Idze Wymysłowskiej, za nieocenione wsparcie przy prowadzeniu mediów społecznościowych.
Dziękujemy Katarzynie Nowosad, za uszycie czepków chirurgicznych na potrzeby fundacji.
Dziękujemy Madze Kwaśniewskiej, graficzce, za stworzenie pięknej fundacyjnej kartki świątecznej.
Dziękujemy Marii Kobryń, prawniczce, za konsultacje merytoryczne prowadzonych projektów.
Dziękujemy Marcie Tittenbrun, za dzielenie sie wiedzą i wsparcie w komunikacji zewnętrznej.
Dziękujemy Piotrowi Kowalskiemu, za wsparcie merytoryczne w kwestiach administracyjnych i prowadzenia fundacji. Twoje rady były dla nas ogromnie ważne, szczególnie na początku działalności.
Na koniec chcemy podziękować naszym bliskim, którzy wspierają nas w naszych działaniach i dają możliwość do podejmowania takiego wyzwania jakim jest prowadzenie fundacji.
Dziękujemy, że jesteście wszyscy z nami i że możemy liczyć na Wasze wsparcie ❤️
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło