aktualności

Podziękowania dla firm i instytucji

31 stycznia 2022
ogłoszenie   wydarzenia  
W dzisiejszym wpisie chciałybyśmy podziękować instytucjom, które wspierają naszą działalność i z którymi współpracujemy przy projektach prowadzonych przez Fundację.
 
Dziękujemy za Wasze zaufanie i wiarę w to, że razem możemy zmieniać oblicze polskiej medycyny. Medycyna lepsza dla kobiet, to medycyna lepsza dla wszystkich.
❤ Bardzo dziękujemy Orange Polska, za wsparcie przy projektach „Liczymy się” oraz aplikacji „Approved”.
 
Patronom i Patronkom, którzy zaufali naszej organizacji i dokładają swoją cegiełkę do jej rozwoju.
 
Okręgowej Izbie Lekarskiej Warszawa, za chęć współpracy oraz wsparcie w działaniach i przy tworzeniu aplikacji „Approved”.
 
MISO, Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego, za zaproszenie nas na spotkanie Śniadanie MISO, oraz udostępnienie siedziby na spotkanie wolontariuszek 20.11.2021r.
 
Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, za współpracę przy webinarach i wsparcie merytoryczne.
 
Chorągiew Gdańska ZHP, za udzielenie naszej fundacji siedziby.
 
Woman Labour Matters, za wsparcie merytoryczne z zakresu prawa pracy oraz przeprowadzenie webinarów z tego zakresu dla Fundacji.
 
„Polki w medycynie”, za wspólne działanie na rzecz kobiet w medycynie, oraz za zaproszenie nas do udziału w konferencji Polki w medycynie 2021.
 
Polska Misja Medyczna, za chęć współpracy, oraz wspólne webinary o kobietach pracujących na misjach medycznych.
 
Your Personal Sparrow, za wspaniałe treningi dla lepszej postawy i zdrowia ciała.
 
Malec Dietetyka, za webinary i porady dotyczące żywienia, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia w trybie pracy zmianowej.
 
OZZL Mazowsze, za wsparcie przy tworzeniu aplikacji „Approved”
 
Fundacja Kobiety w chirurgii ma mnóstwo sojuszników – instytucji i ludzi, którzy uznali naszą działalność za wartą wsparcia.
Dziękujemy, że jesteście z nami.
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło