aktualności

Międzynarodowy Dzień Kobiet i Dziewcząt w Nauce!

11 lutego 2022
wydarzenia  

11. lutego Międzynarodowym Dniem Kobiet i Dziewcząt w Nauce!
Jako fundacja chcemy mobilizować kobiety do angażowania się w proces zmian w polskiej medycynie. Prowadzimy programy, które dadzą szansę na równy rozwój i start w specjalizacjach zabiegowych, uczą komunikacji oraz dają realne wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną.
Chcemy mieć rzeczywisty wpływ na zmiany, które dotyczą również kobiet w nauce. Dawać naszym młodszym koleżankom, naszym córkom możliwość pracy i rozwoju w zrównoważonym środowisku naukowym.
Chcemy wyrównywać szanse kobiet w dostępie do kształcenia i rozwoju umiejętności zawodowych w specjalizacjach chirurgicznych. Dlatego łączymy siły z Neo Hospital i organizujemy dla Was kurs podstaw chirurgii robotycznej przy użyciu robota da Vinci, którego pilotażowa wersja rusza już 18. lutego!
Pilotaż ma na celu wypracowanie jak najlepszej formuły na kolejne edycje kursu. Weźmie w nim udział sześć lekarek współpracujących z fundacją – każda z innego miasta w Polsce, zarówno z mniejszych jak i większych ośrodków. Kurs odbędzie się w krakowskim Szpitalu na Klinach należącego do grupy Neo Hospital – szpitalu założonym przez cztery kobiety
Będziemy informować Was na bieżąco o przebiegu pilotażu jak i szczegółach kolejnych edycji kursu. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych – Facebooka, Instagrama i Linkedina.
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet i Dziewcząt w Nauce!
>>> Na zdjęciu nasza prezeska Gosia Nowosad operuje w żeńskim zespole
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło