aktualności

Dzień Kobiet w chirurgii i 3. Urodziny Fundacji!

22 stycznia 2024
ogłoszenie  

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet w chirurgii!

 

Dzisiaj obchodzimy 3. Urodziny Fundacji oraz po raz kolejny Dzień Kobiet w chirurgii!

Z tej okazji życzymy Wam, żebyście czerpały jak najwięcej przyjemności ze swojej pracy i czuły się w niej swobodnie. Żebyście rozwijały się zarówno zawodowo jak i prywatnie i nigdy nie rezygnowały ze swoich marzeń tylko dlatego, że ktoś Wam powiedział, że jesteście takie, czy siakie, czy do czegoś się nie nadajecie. Żebyście były wyrozumiałe względem siebie i innych i dbały o siebie i siebie nawzajem. I wszystkiego, czego sobie zażyczycie!

W tym roku w naszym kolażu znalazło się 208 kobiet w chirurgii! Dziękujemy Wam serdecznie za wszystkie podesłane przez Was zdjęcia! Ogromnie nam miło, że chcecie świętować razem z nami.

W odpowiedzi na Wasze prośby przygotowałyśmy w tym roku nasz kolaż również w wersji do druku! Możecie go wydrukować i powiesić np. u siebie w pracy.

POBIERAM KOLAŻ

Za nami kolejny niesamowity rok pełen działań! Trudno nam uwierzyć, że jako wciąż młoda organizacja mamy za sobą tyle wspaniałych działań i wydarzeń. W minionym roku odbyła się Konferencja „Kultura zarządzania w medycynie”, powstał nasz Zespół Instrumentariuszek, który tworzy dla Was super treści w social mediach, Julia Stryjek wystąpiła w Sejmie, a Gosia Nowosad została „Nieustraszoną w pracy”, zorganizowałyśmy kolejne warsztaty z chirurgii robotycznej i zespoleń naczyniowych, wywiady z nami znalazły się w Newsweek Psychologia, Wysokich Obcasach Extra, czy Kosmosie dla dziewczynek! 

Wszystko to nie odbyłoby się gdyby nie nasz zespół, który składa się głównie z wolontariuszek! Dziewczyny! Jesteście niesamowite, że mimo natłoku obowiązków w pracy czy na studiach macie wciąż czas i energię na działalność społeczną. Nie da się wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczne.

Więcej o tym co działo się w minionym roku, a co planujemy na przyszłość porozmawiamy na urodzinowym lajwie na Facebooku i Youtubie w czwartek (25. stycznia) o 21:00. Bardzo będzie nam miło, jeśli dołączycie do nas chociaż na chwilę na wspólne świętowanie.

 

Dlaczego 22. stycznia ogłosiłyśmy Dniem Kobiet w Chirurgii? Bez kobiet nie byłoby chirurgii. Jesteśmy często cichymi bohaterkami sali operacyjnej i zasługujemy na to, żeby o nas mówić i nas pokazywać. Celebrujemy wspólnie to, kim jesteśmy i z dumą ze swojej pracy nagradzamy się za nasze wysiłki. Kobiety w chirurgii bardzo długo żyły w cieniu, nadszedł czas abyśmy zabłysły niczym lampa chirurgiczna!

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło