aktualności

Bezpłatne warsztaty z zakresu wykorzystania robota da Vinci – rekrutacja

26 lutego 2023
szkolenia   wydarzenia  

W dniach 24-25. marca 2023r. odbędą się warsztaty dla chirurżek ogólnych i specjalizantek chirurgii ogólnej w zakresie wykorzystania robota da Vinci! Warsztaty zorganizowane będą w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie we współpracy z firmą Synektik – wyłącznym dystrybutorem systemu robotycznego da Vinci.

To już kolejne z cyklu szkoleń chirurgii robotycznej organizowanych przez Fundację Kobiety w Chirurgii!. Wcześniejsze edycje odbyły się w Krakowie, Szczecinie oraz Warszawie. Kursy odbywają się pod patronatem Polskiej Federacji Szpitali, która powołała Koalicję na rzecz rozwoju robotyki medycznej.
 
Program szkolenia będzie obejmował obserwację na żywo operacji wykonanej w asyście systemu chirurgii robotycznej da Vinci. Omówiona zostanie specyfika, wyzwania i korzyści zabiegów wykonywanych tą metodą. Zespoły operujące zaprezentują techniczne możliwości robota. Będzie także możliwość wzięcia udziału w praktycznych ćwiczeniach przy konsoli, wyrabiających koordynację wzrokowo-ruchową.
 
Szczegóły dotyczące kursu i rekrutacji:
 
Miejsce szkolenia: Warszawa, Wojskowy Instytut Medyczny ul. Szaserów 128
Termin szkolenia: 24-25. marca 2023
Kto może zgłosić się na warsztaty? Specjalistki i specjalizantki chirurgii ogólnej
Liczba uczestniczek: 6
Opłaty: Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY. Uczestniczki muszą pokryć koszty dojazdu oraz zakwaterowania i wyżywienia.
 
Zgłoszenia będziemy przyjmować drogą mailową na adres: kontakt@kobietywchirurgii.pl – liczy się kolejność zgłoszeń.
Rekrutacja rozpocznie się w środę 1. marca o godzinie 9:00 i zakończy w piątek 3. marca o godzinie 23:59. Zgłoszenia przesłane wcześniej lub później nie będą brane pod uwagę!
Odpowiedź na maila ze zgłoszeniem z informacją o zakwalifikowaniu się lub nie na kurs odeślemy najpóźniej w sobotę 4. marca.
 
Co musi zawierać mail ze zgłoszeniem chęci wzięcia udziału w warsztatach?
Imię i Nazwisko
Numer PWZ
Informację o odbywaniu szkolenia specjalizacyjnego z zakresu chirurgii lub o jego ukończeniu
W tytule prosimy wpisać: Warsztaty chirurgii robotycznej, Imię Nazwisko
 
*Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi zgłoszenia na szkolenie przez Fundację Kobiety w Chirurgii.
 
Zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami (na dole strony)
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło