aktualności

3. urodziny Fundacji i Dzień Kobiet w Chirurgii! Prześlij nam swoje zdjęcie do kolażu

7 stycznia 2024
ogłoszenie  

W poniedziałek 22. stycznia Fundacja Kobiety w chirurgii obchodzi już swoje 3. urodziny! Tego dnia będziemy też oczywiście po raz kolejny świętować Dzień Kobiet w Chirurgii!

Zgodnie z tradycją z tej okazji stworzymy kolaż pokazujący twarze kobiet pracujących w specjalizacjach zabiegowych. Co roku powiększamy go o kolejne zdjęcia. Zapraszamy do dołączenia do akcji!

Dlaczego 22. stycznia obchodzimy Dzień Kobiet w Chirurgii? Bez kobiet nie byłoby chirurgii! Jesteśmy często cichymi bohaterkami sali operacyjnej i zasługujemy na to, żeby o nas mówić i nas pokazywać. Celebrujemy wspólnie to, kim jesteśmy i z dumą ze swojej pracy nagradzamy się za nasze wysiłki. Kobiety w chirurgii bardzo długo żyły w cieniu. Nadszedł czas, abyśmy zabłysły niczym lampa chirurgiczna!

PRZEŚLIJ NAM SWOJE ZDJĘCIE DO KOLAŻU: 

UWAGA! Jeżeli posiadasz skrzynkę mailową na gmailu, wystarczy, że wypełnisz ten formularz.

Jeżeli posiadasz skrzynkę w innej domenie, wyślij nam maila na kontakt@kobietywchirurgii.pl z:

  • Twoim zdjęciem z pracy lub uczelni
  • Imieniem i nazwiskiem
  • Informacją w jakim zawodzie pracujesz/ co studiujesz
  • Oświadczeniami RODO:
  • Zostałam poinformowana o następującym obowiązku informacyjnym: „administratorem Pani danych jest Fundacja Kobiety w chirurgii zarejestrowana w Gdańsku ul. Za Murami 2-10, 80-823 KRS: 887047. Kontakt z administratorem możliwy pod adresem e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl. Przetwarzamy Pani dane osobowe w celu zebrania i wykorzystania zdjęć potrzebnych do utworzenia kolażu „Kobiety w chirurgii””
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Kobiety w chirurgii, ul. Za Murami 2-10 w Gdańsku w celu zebrania i wykorzystania zdjęć potrzebnych do utworzenia kolażu „Kobiety w chirurgii”
  • Wyrażam zgodę na używanie i rozpowszechnianie materiałów zawierających mój wizerunek, w celu umieszczenia go na stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz materiałach promocyjnych Fundacji Kobiety w chirurgii.
  • Potwierdzam, że autor/autorka przesłanego zdjęcia wyraża zgodę na jego wykorzystanie.

Dodatkowo, jeśli zgadzasz się, żeby Twoje zdjęcie zostało przez nas wykorzystane do innych celów takich jak tworzenie grafik promocyjnych i edukacyjnych do wykorzystania w naszych social mediach napisz:

  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie przesłanego zdjęcia w celach innych niż stworzenie kolażu „Kobiety w chirurgii” jak np. tworzenie materiałów promocyjnych lub edukacyjnych do wykorzystania w social mediach Fundacji.

 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli prześlesz dalej tę informację.

Zapraszamy też na nasz profil na Facebook’u oraz kanał youtube, gdzie odbędzie się coroczny Urodzinowy Live – więcej informacji już wkrótce!

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet w Chirurgii!

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło