aktualności

22. stycznia – DZIEŃ KOBIET W CHIRURGII // 1. urodziny Fundacji

18 stycznia 2022
ogłoszenie   wydarzenia  

Za nami pierwszy rok istnienia Fundacji.

Z tej okazji 22. stycznia ogłaszamy oficjalnym DNIEM KOBIET W CHIRURGII!

Dlaczego? Bez kobiet nie byłoby chirurgii. Są często cichymi bohaterkami sali operacyjnej i zasługują na to, żeby o nich mówić i je pokazywać.  Celebrujemy wspólnie to, kim jesteśmy i z dumą ze swojej pracy nagradzamy się za nasze wysiłki.  Kobiety w chirurgii bardzo długo żyły w cieniu, nadszedł czas aby zabłysły niczym lampa chirurgiczna!

Trudno nam uwierzyć, że mija już rok od kiedy powołałyśmy naszą Fundację. W ciągu tego roku wydarzyło się mnóstwo wspaniałego, wystartowałyśmy z wieloma projektami i poznałyśmy ogrom niesamowitych osób. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania.

W jaki sposób będziemy świętować Dzień Kobiet w Chirurgii?
  • W sobotę 22. stycznia o godzinie 17:00 połączymy się z Wami na żywo na Facebook’u. Porozmawiamy o tym, co udało się osiągnąć w przeciągu tego roku i jakie są dalsze plany Fundacji. Wziesiemy również toast za wszystkie kobiety w chirurgii! Będzie nam niezmiernie miło jeśli dołączycie z lampką wina 🙂
  • stworzymy kolaż zdjęć, który pokaże twarze Kobiet w chirurgii i który co roku będziemy powiększać o kolejne zdjęcia! Jeśli chcecie znaleźć się w naszym kolażu, więcej informacji znajdziecie w aktualnościach
  • organizujemy KONKURS, w którym wygrać można fundacyjne gadżety. Konkurs znajdziecie na naszym profilu na Instagramie. Zachęcamy do śledzenia nas również tam.
  • więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na naszym profilu na Facebook’u
Drogie Kobiety w chirurgii – wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta!
Razem zmieniamy obraz polskiej medycyny 💪
Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło