aktualności

Zapisz się do naszego Newslettera!

11 maja 2022
ogłoszenie   szkolenia   webinarium   wydarzenia  

Bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Jak może pamiętacie w lutym odbyła się pilotażowa edycja kursu chirurgii robotycznej na robotach da Vinci, która powstała we współpracy ze Szpitalem na Klinach. 

W czerwcu odbędzie się kolejna edycja kursu! Tym razem w innym mieście… Wszystkie informacje o lokalizacji, czasie trwania i rekrutacji podamy Wam już wkrótce 😉 Niedługo wystartują również pierwsze kursy USG 🤓

Żeby nic Wam nie umknęło zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera 📩📩📩

 

Co będzie zawierał Newsletter?

👉🏻 informacje o wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach szkoleniowych (z newslettera dowiecie się o nich jako pierwsze)

👉🏻 informacje o webinarach i spotkaniach w ramach naszej Spółdzielni Wiedzy

👉🏻 aktualizacje dotyczące innych działań Fundacji

 

📌 Jak zapisać się do Newslettera? 📌

okienko do zapisów znajdziesz na dole strony 👇🏼 👇🏼 👇🏼 

 

 

✨ Nie miałyśmy jeszcze okazji gorąco podziękować Design Hotels Kraków za ugoszczenie uczestniczek naszego krakowskiego kursu. Wielkie dzięki za wsparcie naszej działalności poprzez zapewnienie im zakwaterowania. INX Design Hotel to wspaniałe miejsce, które możemy z całego serca polecić ❣️Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wydarzeniami i działaniami Fundacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację Kobiety w Chirurgii z siedzibą w Gdańsku przy ul.Za Muram 2/10, 80-823 Gdańsk: KRS: 0000887047, NIP: 5833422561.
Jednocześnie informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego Administratora adres e-mail kontakt@kobietywchirurgii.pl, Inspektora Danych adres e-mail marta@kobietywchirurgii.pl lub wysłanie korespondencji na adres siedziby Fundacji. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Fundacja Kobiety w Chirurgii
ul. Za Murami 2-10
80-823 Gdańsk

KRS: 887047
NIP: 5833422561
KONTO PLN: 55 1090 2851 0000 0001 4770 3737

© Fundacja Kobiety w chirurgii
projekt Marianna Wybieralska
kodowanie Michał Sepioło